RSS
niedziela, 18 września 2005
Niedziela
Jest niedziela, na zewnątrz piękna słoneczna pogoda.... odzywiam się światłem... jest cudownie i wspaniale..... odczuwam głęboką wewnętrzną radość... 
13:54, niejedzenie
Link Komentarze (2) »
piątek, 16 września 2005
12.28, sam łapię się na tym aby iść do lodówki i ....
to chyba psychika bo nie odczuwam ani głodu ani pragnienia....
nie idę.... trzymam się nadal .
12:27, niejedzenie
Link Dodaj komentarz »
ŻYCIE
Życie ludzkie jest nieprzewidywalne. Często prowadząc je nie zwracamy uwagi na zmiany jakie zachodzą w nas i naokoło nas. Z jednej strony świadomość zmian fascynuje, z drugiej zaś powoduje lęk i zastanawianie się co dalej.
Filozofia Wschodu mówi o wyborze życia, o tym, że przed narodzinami decydujemy się na takie i takie życie. Uważam, że jest to prawda. Nieodczytana karta życia powoduje, że życie jest fantastyczne.
Często zmieniamy ludzi których poznaliśmy, często inaczej reagujemy na sytuacje, ..... jednym słowem uczymy się funkcjonować w bardzo różnych sytuacjach życiowych. Pomimo tego, że w większości sytuacje te są dla nas trudne, to jednak patrząc z perspektywy czasu prowadzą do doskonalenia naszej duszy.
10:33, niejedzenie
Link Dodaj komentarz »
ODŻYWIANIE ŚWIATŁEM
16.09.2005 rok godzina 10.10
Dziś pierwszy dzień odżywiania światłem. Odczuwam lekki ból w klatce piersiowej. Ogólne samopoczucie bardzo dobre. Oczyszczając organizm stosuję zabiegi Reiki, jednocześnie mentalnie otwieram się wewnętrznie na przepływ energii przez moje ciało.
Rok temu po 7 dniach nieprzyjmowania posiłków i napojów zrezygnowałem.
Ciągle mowa jest o 21 dniach inicjacji.
A więc zaczynam.
10:12, niejedzenie
Link Komentarze (1) »
Archiwum